Vikings: Valhalla Ne Zaman Yayınlanacak? Konusu Ne?

20.11.2019
260
A+
A-

Sevilen dizi Vikingler yeni serisi Vikings: Valhalla adıyla Netflix’te yayınlanacak.

Vikingler televizyon yayınlarından sonra Netflix’te yayınlanmaya başlayacak! Dizi yaratıcısı Michael Hirst, Vikinglerin canlı ve sürükleyici dünyasında geçen macerada yeni bir epik masalın olduğunu söylemesi bu konudaki değişimlerin öncüsüydü.

Vikingler Netflix’te Vikings: Valhalla Adıyla Olacak!

Viking dizisine ve kültürüne aşina olanların hemen bilecekleri gibi Netflix serisinin adı Vikings: Valhalla olacak. Dizi, Vikingler sona ermesinden 100 yıl sonra gerçekleşecek yeni bir destanı bizlere aktaracak. Vikingler: Valhalla, şimdiye kadarki en ünlü Vikinglerin hayatını ve zamanlarını dramatikleştirecek. Leif Erikson, Freydis, Harald Hardrada ve Norman King / Viking soyundan William the Conqueror hikayesi aktarılacak. Her şeyden önce, sonsuza dek William’ı görmek yeni dizi için en büyük beklentilerden birisi. Michael Hirst’ın katılımı ile hikayenin anlatılacağını bilmek de yine dizi için heyecan verici bir diğer nokta.

Vikingler William Hikayesi Nasıl Şekillenecek?

William’ın karısı Matilda / Maud of Flanders ile olan ilişkisinin de dizide nasıl ekrana getirileceği merak ediliyor. Aslında Vikingler’de yıllar boyunca diziyi beslemeye yetecek kadar aile draması ve hikaye var. Bu nedenle dizi çok sürpriz hikayelerle de gelebilir. Vikingler için henüz oyuncu kadrosu açıklanmadı. Bu tarihi rolleri kimin oynayacağını görmek eğlenceli olacak.

Netflix’in Vikings: Valhalla dizi için tarih henüz paylaşılmadı. Bu arada Vikinglerin 6. sezonunun iki saatlik galası bu kış başlıyor. Final sezonu 4 Aralık Çarşamba günü saat 9: 00’da yayınlanacak.

Vikings bölümlerini yayınlayan Blu TV üzerinden izlemek için buraya tıklayabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.