Victoria’s Secret Fashion Show 2019 Neden İptal Edildi?

25.11.2019
85
A+
A-

Victoria’s Secret Fashion Show 2019 neden iptal oldu? İşte yaşanan son gelişmeler.

Bu soru, Victoria’s Secret Fashion Show 2019 iptal edildiğine dair haberler yayınlanmaya başladığından beri en çok sorulan sorulardan birisi oldu. İç çamaşırı tanıtımı bu yıl neden olmuyor? 2004 yılındaki bir istisna dışında, yayın defilesi ilk kez 2001’de yayınlanmaya başlamış ve bu tarihten itibaren her yıl ekranlardaki yerini almıştı.

Victoria’s Secret Fashion Show 2019 Neden İptal Edildi? – İddialar Ne?

TV’de ABC adlı kanalda ilk çıkışını yaptıktan 18 yıl sonra, Victoria Defilesi 2019’da hiçbir yerde görülmeyecek. Yani, en sevdiğiniz modelleri, şarkıcıları görme şansınız olmayacak. Neden peki? L Brands’ın CFO’su Stuart Burgdoerfer, (Business Insider aracılığıyla) şöyle açıkladı: “Victoria’s Secret Fashion Show’un televizyonda yayınlanması, satışlar üzerinde büyük bir etkiye sahip değildi. İnsanlar daha sonra alışveriş yapmadan şovu izlerdi. Bu nedenle, bu yılki şovu yapmak, markanın ilgisini çekmedi.” Geçtiğimiz yıl Aralık ayında yayınlanan gösteri, 3,3 milyon izleyiciye ulaştı.

Yıllar boyunca, ABC ve CBS, Victoria’s Secret Fashion Show’a ev sahipliği yaptı. CBS 2017 gösterisini yayınladı. Şov, her iki kanala da geri dönecek mi bilinmiyor ve bunu zaman gösterecek.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.