Türk Telekom Sosyal Medya Bedava İnternet Kampanyası

11.03.2020
8.348
A+
A-

Türk Telekom tarafından abonelerine özel olarak bedava internet kampanyaları verilmeye devam ediliyor. Abonelerde bundan böyle fırsatları kaçırmadan hemen yararlanmaya başlamış olacak.  Bedava internet sayesinde artık sosyal medya da daha fazla zaman geçirme şansını yakalamış olursunuz. Sosyal medya da gezinemiyorum diye artık üzülmenize gerek kalmayacak. Çünkü Türk telekom sizin adınıza düşünüp kampanyalarını sunarak  ücret ödemenize gerek kalmadan hediye internet keyfini yaşamanıza yardımcı oluyor. İsteyen tüm müşteriler bundan bö yle sosyal medya bedava internet kampanyasından yararlanma hakkına sahip olacaklardır. Fakat bu kampanyadan yararlanacak olan kullanıcıların ise  Türk telekom abonesi olan mobil kulanıcılar olduğunu söyleyebiliriz. Bu sayede kampanyadan yararlanma hakkı elde ettikleri zaman sosyal medyada diledikleri gibi paylaşım yapma özgürlüğüne sahip olacaklar. Türk Telekom bedava internet fırsatlarından yararlanmak adına hemen harekete geçmeye başlayabilirsiniz. Bedava internetinizle sosyal medya artık keyifli bir şekilde zaman geçirmeye başlamış olacaksınız.

Türk Telekom Sosyal Medya Bedava Hediye Kampanyasına Nasıl Katılabilirim?

Türk Telekom aboneleri, kampanyayı duydukları andan itibaren hemen katılma  arzusu içerisine girmiştir. Kampanyaya katılmak oldukça kolaydır. Türk Telekom Sosyal Medya Bedava Hediye Kampanyası hizmetlerinden yararlanmak adına SMS yollamanız gerekir. Hediye sosyal medya kampanyasından bende faydalanmak istiyorum diyen kullanıcılar, sms bölümüne gelerek  Sosyal paket yazmaları gerekiyor. Ardından yazdıkları mesajı 5555’e göndermeniz gerekecektir. Fakat kampanyaya katılmak yalnızca bununla da sınırlı değil. Aynı zamanda 30 gün  boyunda  tek seferde 30 TL yükleme yapmanız istenmektedir. 30 TL yükleme işlemini yaptıktan sonra ise kampanyaya  SMS gönderebilirsiniz. Bu sayede kampanyadan  yararlanma hakkına sahip olmuş olursunuz. Kampanyaya katılım mesajından sonra tarafınıza bildirim gelecektir. Ardından  hattınıza tanımlanmış olan 2 GB  internet fırsatından hemen yararlanmaya başlamış olursunuz.

Türk Telekom Sosyal Medya Bedava Hediye Kampanyası Ne Kadar Süreli?

Kampanya 30 günlük kullanımlar için geçerlidir.  Hattınıza tanımlanacak olan Türk Telekom bedava internet 2 GB hediyenizi, 30 gün içerisinde kullanmanız gerekir. 30 gün içerisinde size verilen hediye internetinizden kalan hediyeleriniz olursa silinecektir. Türk Telekom kullanıcıları da gerekli tüm şartları yerine getirdikleri andan itibaren seri bir şekilde hatlarına bedava 2 GB internet tanımlanmaya başlamış olacaktır. Fakat kampanyaya katılacak olan kişilerin ise mutlaka 48 saat içerisinde hattına yükleme yapmaları gerekiyor. 48 saat içerisinde hattınıza yapacağınız en az tutar ise 30 TL olması gerekiyor. Eğer ki istenen bedelin daa fazla üzerinde bir yükleme yapıldığında ise kazanacakları bedava internette herhangi bir değişiklik fırsatı olmaz. Ayrıca her yükleme sonrasında da SMS göndermenize gerek yoktur. Yalnızca tek seferde SMS göndermeniz yeterli olacaktır. Kampanyaya katılımınız otomatik  bir şekilde yapılmış olur.

Türk Telekom Sosyal Medya Bedava Hediye Kampanyasından Ne Zamana Kadar Faydalanırım?

Türk Telekom Sosyal Medya Bedava Hediye fırsatlarından ne zamana kadar  yararlanabileceğini merak eden kullanıcıların sayısı bir hayli fazladır. 12 ay boyunca Türk Telekom tarafından  sunulan hediye kampanyasından faydalanma şansına sahip olursunuz. Kampanyaya katılımınızı iptal etmek istediğiniz de ne olacak gibi düşünebilirsiniz. 5555 numarasına kampanyaya katılmak için SMS yolladıktan sonra iptal etmek istediğinizde, kampanyanın sunduğu son geçerlilik tarihine kadar hattınıza tanımlanan hediyelerinizi kullanmak zorunda kalacaksınız. Türk Telekom Sosyal Medya Bedava Hediye kampanyasını iptal ettirdiğiniz zaman yeniden kampanyaya katılmak isteyebilirsiniz. Böyle  bir durumda ise izleyeceğiniz yollar arasında hemen  yeniden   numaraya SMS göndermeniz olacaktır. Bu sayede herhangi bir sorun yaşamadan sosyal medya da bedava internetin keyfini yaşamaya başlarsınız. Sizlerde sosyal medya keyfini doyasıya yaşamak istiyorsanız o zaman Türk Telekom bedava internet ayrıcalığından yararlanın.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.