Türk Telekom Hediye İnternet Gönder 1 GB Kazan Kampanyası

25.02.2020
1.018
A+
A-

Türk Telekom abonesi olanlar hediye internet fırsatlarından hemen yararlanmaya başlayabilir. Sınırlı süreli  bir kampanya olduğundan dolayı  hemen sizlerde kampanya sona ermeden yararlanmaya başlayabilirsiniz. Türk Telekom müşterisi olan herkes artık kampanyadan faydalanma şansına sahip olacaktır. Türk telekom oldukça güzel diyebileceğimiz bir kampanyayı sizlere sunuyor.  Bundan böyle sizlerde sevdiklerinize hediye internet göndereceksiniz. Üstelik her hediye internet gönderiminden sonra ise hattınıza 1 GB tanımlanmaya başlamış olacak. Kampanya süresince hediye internet gönderimleriniz 1 GB ile 4 GB şekilde olabilir.  Sevdiğiniz kişilere ne kadar GB internet hediye ederseniz Türk Telekom tarafından da sizlere 1 GB bedava internet sunulacaktır. 1GB cepten internet fırsatlarından sizlerde  yararlanmak adına o halde hemen kampanyaya katılmaya başlayın. Türk Telekom bedava internet fırsatlarından yararlanın. Böylelikle hem sevdikleriniz hem de siz interneti doyasıya kullanmaya başlayın.

Türk Telekom Hediye İnternet Gönder 1 GB Kazan Başvuru Koşulları

Türk Telekom Hediye İnternet Gönder 1 GB kazanma fırsatları sizi bekliyor. İstediğiniz kişiye sizlerde ister 1 GB isterseniz de 4 GB internet hediye edebilirsiniz. Fakat bilmeniz gereken önemli detaylardan birisi de 1 GB ya da 4 GB gönderseniz bile hediye internet  olarak sizlere 1 GB gelecektir. Burada hedi ye internet gönderimi tamamen size kalmıştır. Kampanya 22.10.2019 – 30.04.2020 tarihleri arasında geçerli olduğunu söylememiz gerekiyor. 30 Nisana kadar kampanyadan gönül rahatlığıyla faydalanmanız mümkündür. Böylelikle  Nisan ayın 30’na kadar hediye internet yolladık sıra bedava internet kazanmaya başlamış olacaksınız. Kampanyadan hem faturalı hem de faturasız hat sahibi olan kişiler yararlanma hakkını elde eder. Türk Telekom mobil müşterileri,  kampanyadan yararlanabilir. Fakat Türk Telekom müşterisi olmayan kişiler ise kampanyadan yararlanamaz.

Yapacağınız başarılı işlem sonucunda ise yaklaşık 48 saat içerisinde bedava internetiniz   hattınıza tanımlanmış olacaktır. 48 saat içerisinde hesabınıza bedava 1 GB internet tanımlandıktan sonra ise ücretsiz  bir şekilde internet keyfini yaşamaya başlamış olursunuz. Hesabınıza tanımlanma ise SMS aracılığı ile bilgilendirilmiş olacaktır.

Türk Telekom Hediye İnternet Gönder 1 GB Kazan

Türk Telekom bedava internet  kazandığınız zaman ise 1 ay boyunca kullanacaksınız. Eğer ki harcanmayan bedava internetiniz varsa da bir sonraki aya devredilmez. Bir ay içerisinde hattınızda tanımlanmış olan internetin kullanılması gerekir. Aynı zamanda bedava internetlerinizin Mobilvizyon kullanımında geçerli olmadığını söylemek isteriz. Faturalı hat sahiplerin eğer ki ödenmemiş hat borçları varsa o zaman  hediye internet gönderimini gerçekleştiremeyecekler. Karşı tarafa  hediye internet gönderimi olması için mutlaka  faturalı  hattınızın ödenmemiş bir borcu olmaması gerekir. Aynı zamanda Türk Telekom, kampanyayı durdurma hakkına sahiptir.

Türk Telekom Hediye İnternet Gönder 1 GB Kazan Ücretlendirme

Türk Telekom müşterilerini memnun edecek kampanya fırsatlarına yer veriliyor. İnternetle ilgili de artık bedava fırsatları kazanmanız mümkün. Üstelik hem sevdikleriniz kazanacak hem de siz. İnternet hediye  olarak gönderdiğiniz zaman aylık kullanacağınız 1 GB fırsatları sizi bekliyor  olacak.  Fakat karşınızda ki kişilere 1 GB ya da 4 GB   hediye internet göndereceğinizde ücretlendirmenin nasıl olacağı merak konusu olabiliyor. 1 GB hediye internet gönderim işlemlerinizde 19 TL gibi bir ücretlendirme durumu olurken, 4 GB hediye internet ücretlendirmesi ise 39 TL olarak göze çarpıyor. Fakat internet hediye gönderirken sizlerde artık avantajlı çıkıyorsunuz. Sevdiğiniz kişilere hem internet yollamış olurken hem de kendiniz kazanmaya başlamış oluyorsunuz. Türk Telekom bedava internet fırsatlarından yararlanmak  adına hemen kampanyaya katılmaya başla.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.