The Witcher 2. sezon ne zaman yayınlanacak? Konu, oyuncular ve detaylar

24.12.2019
284
A+
A-

The Witcher 1. sezon sonrasında The Witcher 2. sezon ne zaman yayınlanacak sorusu akıllarda yer almaya başladı. İşte The Witcher 2. sezona dair detaylar.

The Witcher 2. sezon ne zaman yayınlanacak? tüm detayları aktarıyoruz. The Witcher’in inanılmaz bir ilk sezonundan sonra, hayranlar ikinci sezondaki ayrıntıları merak etmeye başladı. The Witcher’ın ikinci sezonunda, çekim tarihleri, neler olacağı, haberler gşbş tüm bilgileri takip edeceğiz.

AbThe Witcher’ın ilk sezonunun yayınlanması sonrasıonda dizinin Andrzej Sapkowski’nin en büyük çalışmasından mükemmel bir uyarlama olduğu kolaylıkla söylenebilri. Henry Cavill, hem kitap hem de video oyunu hayranlarının hikayenin tadını çıkarabilmesi için karakteri mükemmel bir şekilde tasvir eden Rivia’nın Geralt’ı çok iyi oynadı.

Netflix’te The Witcher 2. sezon ne zaman yayınlanacak?

2. sezonu bekleyenler için iyi haber yok gibi. Gelen ilk bilgilere göre dizinin 2. sezonu için 2021’e kadar beklenmesi gerekecek. Bu uzun bir bekleyiş gibi görünebilir, ancak serinin yapımı için çok fazla zamana gerek var. The Witcher’da yer alan özel efektler, düzenlemeler ikinci sezon için neden bir yıldan fazla bekleyeceğimizi ortaya koyuyor. Çekimlerin başlaması ile ilk sezonun piyasaya sürülmesi arasında 14 ay vardı. İkinci sezonda da aynısını olursa The Witcher 2. sezon 2021’in Nisan ayı itibari ile yayınlanabilir.

The Witcher 2. sezon ne için öngörülen tarih: 2021 – İlkbahar

The Witcher 2. sezon oyuncuları kimler?

Aşağıdaki oyuncular The Witcher’ın 2. sezonunda yer alacak;

Rol Oyuncu Daha önce hangi yapımda yer aldı?
Geralt of Rivia Henry Cavill Man of Steel | Batman v Superman: Dawn of Justice | Justice League
Princess Ciri Freya Allan The War of the Worlds | Into the Badlands | Captain Fierce
Yennefer of Vengerberg Anya Chalotra Wanderlust | The ABC Murders | Sherwood
Tissaia de Vries MyAnna Buring Kill List | The Descent | Doomsday
Fringilla Vigo Mimi Ndiweni The Legend of Tarzan | Cinderella | Mr Selfridge
Jaskier Joey Batey The White Queen | Knightfall | Strike

İlk sezonda Kraliçe Calanthe, Kral Eist Tuirseach, Mousesack ve Prenses Renfri’nin ölümü sonrasında oyuncuların 2. sezonda yer alması beklenmiyor. Geri dönecekleri tek yol, hikayenin geçmiş zamana dönerek hatırlanılması olacaktır.

The Witcher 2. sezonda neler olabilir?

İlk sezona kaotik ve iklimsel bir son verdikten sonra Nilfgaard’ın orduları ateş büyüsü kullanılarak durdurabildi. Ancak gizemli bir şekilde ortadan kayboldu. Geralt ve Ciri’ye gelince, sonunda birbirlerini buldular. Gizemli olaylarla Ciri, Geralt’a Yennefer’in gerçekte onunla buluşmamasına rağmen kim olduğunu sordu.

Geralt ve Ciri nereye gidiyor?

Birbirlerini bulduktan sonra, Geralt ve Ciri artık kaderlerini yaşayacak. Ebeveynlerinin ölümü sonrasında Geralt, Ciri’nin evlatlık babasıdır. Nilfgaard ordusu hala büyük bir tehdittir ve sürekli Ciri’yi avlayan casuslar etrafta olacaktır. Geralt onu bildiği en güvenli yere, Cadıların kalesi Kaer Morhen’e götürecektir.

Elf kanı sayesinde Ciri, canavarları öldürmek için mükemmel olan sihirle inanılmaz derecede yetenekli hale gelir. Geralt, tıpkı kendisi gibi bir Witcher olmak için eğitime başlar. Ciri’nin eğitimi yorucu ve zor bir süreç olur. Ancak yetenekleri, Witcher eğitimi ile birleştiğinde onu inanılmaz derecede güçlü bir savaşçı haline getirerek kendisini ve başkalarını koruma becerisine sahip olmasını sağlar.

Yennefer nerede?

Birçok büyücünün ölümüne tanık olduktan sonra, hem Tissaia de Vries hem de Yennefer, Nilfgaard ile savaşta hayatta kalan az sayıda kişilerdendi. Tissaia, Yennefer’e “kaosun patlamasına” izin vermesini söyledi. Yennefer, Nilfgaardians’a cehennemi serbest bıraktı ve yaklaşan herkesi yok etmek için yasak ateş büyüsü kullandı. Nilfgaard gizemli bir şekilde ortadan kayboldu. İnanılmaz derecede güçlü ve yetenekli bir Büyücü olarak Yennefer ölmedi. Nerede kaybolduğu da belli değil, ancak Yennefer muhtemelen savaş alanından uzaklaştı. İkinci sezonda tekrar görünebilir.

The Witcher çekimleri nerede yapılıyor?

The Witcher’ın ikinci sezon için çekime aynı bölgede başlaması bekleniyor. The Witcher’in 17 Şubat 2020’de çekime başlayacağına dair resmi bir oany var. Dizi, Londra ile birlikte Macaristan’ın Budapeşte kentinde çekilmişti ve bu bölgeler kullanılmaya devam edecek.

The Witcher 2. sezon ne zaman yayınlanacak
The Witcher 2. sezon ne zaman yayınlanacak

The Witcher 2. sezon kaç bölüm olacak?

Serinin birçok hayranı sekizden fazla bölüme özlem duyacak olsa da ikinci sezonun sekiz bölümle gelmesi bekleniyor. İlk sezon için sadece sekiz bölüm olmasına rağmen, her bölüm mükemmel hikaye anlatımıyla dolu doluydu.

The Witcher bölümleri kaç dakika?

İlk sezonun her bölümünde en az altmış dakikalık bir çalışma ekranlara geldi. İkinci sezonun da aynı şekilde olması bekleniyor.

The Witcher’in 2. sezon fragmanı yayınlandı mı?

Orijinallerden çok daha erken bir fragman görmek mümkün. Ancak ikinci sezon için bir fragman yayınlanması için çok erken. 2020’nin Sonbaharında bir fragman görülebilir.

The Witcher 2. sezon ne zaman yayınlanacak konusunda kesin bir bilgi olmasa da birinci sezonu izlemeyenler için müthiş bir yapım mevcut.

The Witcher 1. sezonu izlemek için buraya tıklayabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.