The Tomorrow War Ne Zaman Yayınlanacak?

13.11.2019
63
A+
A-

Chris Pratt’ın The Tomorrow War’ı 2020 için çıkış tarihini belirledi. Peki, The Tomorrow War ne zaman yayınlanacak?

The Tomorrow War Ne Zaman Yayınlanacak?

The Tomorrow War, için prodüksiyon bir yandan devam ederken, Chris McKay’ın bilimkurgu gerilim filmi için çıkış tarihinin belirlendiği öğrenildi. MCU yıldızı Chris Pratt’in yer aldığı film, önümüzdeki yıl 25 Aralık 2020 tarihinde sinema salonlarında gösterime girecek.

Şu an itibariyle, 25 Aralık 2020 tarihinde çıkacak film,Tom Hanks’ın baş rolünde olduğu World of News adlı drama filmine karşı da ilk ciddi rakip olarak değerlendiriliyor.

The Tomorrow War Ne Anlatıyor?

The Tomorrow War filminde farklı bir istila ele alınıyor. Filmin konusu ise şöyle;

Kaybedilen savaş sonrasında , bilim adamları bu mücadeleyi kazanmak ve savaşmak için askerler hazırlamaya çalışır. İstilaya karşı savaşmak için bir yol geliştirir. Film, insanlığın kaderinin geçmişiyle yüzleşeceği, gelecekteki bir savaş için hazırlanan bir adamı konu edinecek

Filmde başrol oyuncusu Christ Pratt’e (Galaksinin Muhafızları, Jurassic World) ve Oscar ödüllü J.K. Simmons’a (Whiplash) eşlik edecek diğer oyuncular ise şöyle; Emmy adayları Yvonne Strahovski, Betty Gilpin (GLOW) . Aynı zamanda, Sam Richardson, Theo Von, Yasemin Matthews, Keith Powers, Mary Lynn Rajskub, Edwin Hodge, Mike Mitchell, Seychelle Gabriel , Alan Trong, Chibuikem Uche ve Alexis Louder da film kadrosunda yer alıyor.

The Tomorrow War Kamera Arkasında Kimler Var?

Film Emmy ödüllü Chris McKay tarafından yönetilecek ve senarisyosunda ise Zach Dean imzasını taşıyacak. Yapımcı olarak David Ellison, Dana Goldberg, Don Granger, David S. Goyer, Jules Daly ve Adam Kolbrenner isimleri yer alıyor.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.