The SpongeBob Movie: Sponge on the Run’ın ilk fragmanı yayınlandı

14.11.2019
64
A+
A-

SünThe SpongeBob Movie: Sponge on the Run’ınilk fragmanı yayınlandı. İşte filme dair detaylar ve film fragmanı.

Serüveninin üçüncü bölümü olacak The SpongeBob Movie: Run The Sponge için çıkış tarihi ve isim açıkladıktan birkaç gün sonra Paramount Pictures tarafından ilk fragman ve poster piyasaya sürüldü!

Film özel bir anlam da taşıyor. Zira film, geçtiğimiz Kasım ayında vefat eden SpongeBob’un orijinal yaratıcısı Steven Hillenburg’a bir aşk mektubu olarak tanımlanıyor. Ayrıca film ilk 3B bilgisayar animasyonu olan SpongeBob filmi olarak tarihe de geçecek.

Filmde Ali Dee’nin orijinal şarkıları da olacak. Film ayrıca Awkwafina ( Crazy Rich Asians ) ve Reggie Watts ( Tuca & Bertie ) ‘nin seslerini de içerecek . Ek olarak, pop yıldızı efsanesi Cyndi Lauper ve yardımcı yazar Rob Hyman, film için orijinal şarkılar üzerinde çalışıyor. Nickelodeon Movies ve United Plankton Pictures ile birlikte Paramount Animation tarafından üstlenilen film bugüne kadarki en iyi Sünger Bob filmi olabilir.

Sünger Bob serisi hakkında

1999’daki ilk çıkışından bu yana SpongeBob serisi, 20 milyondan fazla ülkede ve bölgede, 55’i aşkın dile çevrildi. Her çeyrekte ortalama 100 milyondan fazla izleyiciye ulaşan film, Viacom Uluslararası Medya Ağları tarihinin en yaygın filmi oldu. Yeni çıkacak film ise 2004’teki The SpongeBob Squarepants ve 2015’teki SüngerBob Kare Pantolon
filminin ardından üçüncü uzun metrajlı Spongebob macerası olacak.

Proje Tim Hill tarafından yönetilecek filmde özel koreografiler de var. Film 22 Mayıs 2020’de vizyonda olacak.

The SpongeBob Movie: Sponge on the Run Fragmanı

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.