Temizlik Avcıları İhbar Hattı

25.10.2019
83
A+
A-

Temizlik Avcıları ihbar hattı ile Türkiye’de çekilmeye başladıktan sonra büyük bir ilgi çeken programa yeni evler aranıyor.

TLC’nin yeni programlarından birisi olan Temizlik Avcıları, yabancı versiyonu ile yıllardan beri büyük bir ilgi görüyordu. Programın Türkiye’de yayınlanacağı duyurulduktan sonra oldukça dikkat çeken Temizlik Avcıları Türkiye için hem katılımcı olmak hem de temizlenen evlerden birisi olmak mümkün. Katılımcıların başvuru formları ile katılım sağlayabildiği program için aynı zamanda Temizlik Avcıları için Whatsapp hattı da oluşturuldu.

Temizlik Avcıları İhbar Hattı Ne İşe Yarıyor?

Kişiler evleri için yardım alabildiği gibi çevresinde temizlenmesini düşündüğü evler için de destek sağlayabiliyor. Bunun için kişilerin ihbar hattı üzerinden başvurusunu iletmesi yeterli. Bu başvuru sonrasında, ev sahiplerinin de gönüllü olması halinde çekimlere başlanıyor. 

Bu Ben Miyim Başvuru Formu Ve Katılımcı Olma Şansı

Temizlik Avcıları için ihbarda bulunmak isteyenler için özel olarak hazırlanan WhatsApp hattı kullanılabilir. 0532 453 53 81 numaralı telefon üzerinden yapacağınız WhatsApp görüşmesi ile ihbarda bulunabilirsiniz. WhatsApp hattı için direk aşağıdaki bölümden web üzerinden mesaj gönderebilirsiniz.

WhatsApp ihbar hattı için tıklayınız.

Temizlik Avcıları’nda Hangi Karaktersin? Yarışma Sonuçları 

Temizlik Avcıları dahilinde yapılan yarışma da sonuçlanmış durumda. Temizlik Avcıları’nda Hangi Karaktersin? Yarışma sonuçları için yapılan açıklamalara göre sonuçlar şöyle;

ASIL TALİHLİLER:

  1. Seçil Uludağ
  2. Bilge Aydın
  3. Cansu Özdemir

YEDEK TALİHLİLER:

  1. İrem Cengiz
  2. Burak Özkan
  3. Bengüsu Büyükpoyraz

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.