Sex Education 2. sezon ne zaman yayınlanacak?

08.01.2020
257
A+
A-

Sex Education 2. sezon ne zaman yayınlanacak ? İşte dizinin yeni sezonuna dair ilk detaylar.

Kısa süre önce yayınlanan dokümanı “Sex, Explained” ve Gwyneth Paltrow’un yakında çıkacak olan “Goop Lab”ı ile kadın orgazmlarını keşfetmeye hazır olan Netflix, hızla izleyicinin cinsellik rehberi haline geliyor. Ancak Netflix’in racier tekliflerinin en iyisi ve eğlencesi, farkında olmadan lisesinin de facto seks terapisti haline gelen bir çocuk hakkındaki yürek dolu İngiliz komedi serisi “Sex Education”.

Sex Education 2. sezon ne zaman yayınlanacak ?

Asa Butterfield ve Gillian Anderson gibi önemli isimler dizide rol alıyor. Anne, seks terapisti olarak çalışıyor. Uyuşturucu ve övgüler olmadan daha sağlıklı bir cinsel eğitimin işlendiği dizi bu yönleriyle ilgi çekmişti. Yeni çıkan Sex Education 2. sezon fragmanı ise komedi, romantizm ve – tahmin ettiğiniz – garip gençlerin seks yaşamını vaat ediyor.

Sex Education 2. sezon tanıtımı nasıl?

Netflix’in resmi özeti şöyle: “Seks Eğitimi”, seks terapisti Jean ile birlikte yaşayan sosyal açıdan garip bir lise öğrencisi Otis Milburn hakkında. 1. sezonda Otis ve arkadaşı Maeve Wiley, seks tavsiyesi için sezgisel yeteneğinden yararlanmak için okulda bir seks kliniği kurdu. 2. sezonda, Otis, Maeve ile olan ilişkisiyle uğraşırken kız arkadaşı Ola ile ilerlemek için yeni keşfedilen cinsel dürtülerine hakim olmaya çalışıyor. Bu arada, Moordale Sekonder bir klamidya salgınının ortaya çıkması, okulda daha iyi cinsel eğitim ihtiyacının altını çiziyor. 2. sezonda ayrıca statükoya meydan okuyacak yeni çocuklar şehre geliyor. ”

Fragman, hayranların favorisi Eric (Ncuti Gatwa) için bir aşk , Otis’in Maeve’deki (Emma Mackey) karşılıksız aşkına, saç rengi değişikliğine ve kooky (ve sapıkça) Lily (Tanya Reynolds) için daha fazla ekran süresi sunuyor. Chlamydia salgını, komedinin altın vuruşu olsa da şovun gerçek seks eğitimine daha doğrudan hitap etmesi dikkat çekiyor.

Sex Education 2. sezon bölümleri ne zaman Netflix’te olacak?

Netflix Sex Education Laurie Nunn tarafından yazılmakta ve yaratılmaktadır. Netflix, 17 Ocak’ta 2. sezon bölümlerini yayınlayacak. Aşağıdaki fragmana göz atabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.