Riverdale 4. sezon 10. bölüm Netflix’e ne zaman geliyor?

17.12.2019
5.662
A+
A-

Geçen Perşembe günü Riverdale 4. sezon 10. bölümü bekleyen takipçiler hayal kırıklığına uğradı. Riverdale 4. sezon 10. bölümünü bekliyorsanız, yeni yıla kadar bekleyeceksiniz. CW yıllık Noel tatilinde. Neyse ki, Riverdale’in Netflix’e ne zaman döneceğini biliyoruz, ancak ne yazık ki, süre oldukça uzun.

Daha fazla gizem ve gençlik draması, dokuz bölüm sonra beklentileri daha da arttırdı. Aynı isimdeki Archie Comics’e dayanan Riverdale, CW’nin sunduğu en popüler şovlardan birisi.


Riverdale 4. sezon 10. bölüm Netflix’e ne zaman geliyor?

Bu, dördüncü sezonda Riverdale’in bir sonraki bölümü için en uzun bekleyiş olacak. Dizi yeni yılda geri dönecek. Ancak Ocak ayının sonunda 10. bölüm Netflix’te olacak.


Riverdale 10. bölü Netflix’te saat kaçta olacak?

ABD dışında yapım izleniyor. Riverdale Netflix orijinalidir ve dünyanın çeşitli bölgelerinde yayınlanmakta. Bu aynı zamanda, dünyanın neresinde olduğunuza bağlı olarak yeni bölümlerin farklı zamanlarda geleceği anlamına gelir. Los Angeles’tan ne kadar uzaktasınız (Pacific Standard Time), günün ilerleyen saatlerinde en yeni Riverdale bölümünü izlemeniz mümkün olacak.

Aşağıdaki zaman çizelgesi, yeni bölümü izleyebileceğiniz zamandır:

Saat dilimiAkış için uygun zaman
İngiliz Günışığı Tasarruf Zamanı08:00
Orta Avrupa saati09:00
Doğu Avrupa Saati10:00
Hindistan Standart Saati13:30
Japonya Standart Saati16:00
Avustralya Doğu Saati19:00
Yeni Zelanda Günü Işık Zamanı21:00

Riverdale için bir sonraki mola ne zaman?

Bir sonraki mola ilan edilmedi. Önceki sezonlar, Şubat ayında bir mola verdi. Ara, iki ila dört hafta arasında olmuştu. İlkbaharda sezonun son birkaç bölümünde ek bir mola verilmesi bekleniyor.


Riverdale 4. sezonda kaç bölüm kaldı?

4. sezonun 10. bölümünü eklerseniz geriye kalan on üç Riverdale bölümü daha var.


Riverdale 4. sezon Netflix ABD’ye ne zaman geliyor?

Dördüncü sezon ilk olarak Netflix ABD’ye gelecek. Riverdale’in sezon finali Mayıs veya Haziran aylarında yayınlanacak. The CW yayınından hemen sonra Netflix’e gelecek.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.