Peaky Blinders 6. sezon ne zaman yayınlanacak?

26.12.2019
377
A+
A-

Netflix ve BBC’nin ortak yapımı Peaky Blinders 6. sezon ne zaman yayınlanacak? İşte sevilen diziyle ilgili detaylar.

Peaky Blinders, kısa bir süre önce Netflix’te 5. sezonuyla yer aldı. 6. sezonuyla merak edilen dizi için detaylar netleşiyor.

Peaky Blinders 6. sezon ne zaman yayınlanacak? Netflix’te olacak mı?

Fantastik İngiliz draması, Netflix’in en iyi yapımlarından biri olmaya devam ediyor. 1920’lerin draması, İngiltere’nin Birmingham kentinde yaşayan bir gangster ailesiyle ilgili. Seri ilk olarak BBC’de yayınlandı. Ancak Netflix gösteri için uluslararası distribütör olarak kısa sürede ün kazandı.

Peaky Blinders’ın 6. sezonunda neler olacak?

Peaky Blinders’ın 5. sezonunda yaşanan önemli olaylar ve 6. sezona dair detaylar şöyle;

  • 6 bölümden oluşan 5. sezonda, “Shelbys’in 1929 borsa çöküşüyle ​​uğraştığı, genç aile üyelerinin yeni tehditlerle karşı karşıya olduğu görüldü.
  • 5. sezonun fırtınalı olaylarından sonra dizi, büyük bir uçurum kenarında kaldı. Tommy kafasında bir silah ile sezonu noktaladı. Tommy kendini öldürecek mi?
  • Tommy’ye kim ihanet etti?

Peaky Blinder 6. sezon ne zaman Netflix’te olacak?

ProductionWeekly’ye göre 11 Şubat 2020’den itibaren Peaky Blinders’ın 6. sezonu planlanıyor. Ayrıca, içeriğin Liverpool ve İskoçya’da gerçekleşeceğini biliyoruz. Steven Knight, 6. sezon için yazmaya devam ediyor. İlk kez 6. sezon, Anthony Byrne’nin projeye tekrar katılmasıyla bir yönetmen dönüşüne sahne olacak.

5. sezon, İngiltere yayınlandıktan yaklaşık üç hafta sonra, 4 Ekim 2019’da Netflix’e gelmişti. 6. sezon için tam, net tarih bilinmiyor.

Peaky Blinders 6. sezon oyuncuları kimler?

Cillian Murphy, Helen McCrory, Paul Anderson, Sophie Rundle ve Finn Cole dahil olmak üzere tüm ana oyuncular Peaky Blinders 6. sezon oyuncuları arasında yer alıyor. Grace Shelby’i oynayan Annabelle Wallis dahil, ölen oyuncuların henüz geri dönüp dönmeyeceği bilinmiyor. Julia Roberts da dahil olmak üzere sezon 6 için bazı söylentiler oldu. DigitialSpy’a göre, Samuel L. Jackson, Snoop Dogg ve A $ AP Rocky gibi ünlüler diziye dahil olabilir.

Peaky Blinders 7. sezonu olacak mı?

Steven Knight tarafından yapılan açıklamalara göre, 7. sezon olacak. Yedinci sezon onayı alması ise 6. sezondaki performansa bağlı. Şimdilik Netflix’te Peaky Blinders’ın 6. sezonu hakkında bilinenler sadece bunlarla sınırlı.

Peaky Blinders önceki sezon bölümleri için burayı takip edebilirsiniz.

Peaky Blinders 6. sezon ne zaman yayınlanacak

peaky blinders 6.sezon fragman, peaky blinders 6.sezon ekşi ,peaky blinders 6 sezon 1 bölüm türkçe dublaj izle, peaky blinders 7. sezon ne zaman ,peaky blinders 6.sezon olacak mı, peaky blinders 5.sezon 1, peaky blinders kaç sezon kaç bölüm, peaky blinders 6.sezon 7. Bölüm aramalarına yönelik bu yazı hazırlanmıştır.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.