Netflix’te yeni çıkanlar 16 Aralık 2019

16.12.2019
134
A+
A-

Netflix’te yeni çıkanlar 16 Aralık tarihi itibariyle güncellendi. Bu yeni bir hafta ve Netflix, haftayı iki büyük film ve Syfy’nin en iyi gösterilerinden birinin son sezonuyla başladı. Aşağıda, 16 Aralık 2019’da Netflix’teki yepyeni içerikler göreceğiz.

Netflix’te yeni çıkanlar 16 Aralık

Witcher, Two Popes gibi içeriklerle dikkat çeke Netflix’te yeni içerikler eklendi. Şimdi 16 Aralık için Netflix’teki yeniliklere bakalım:

Burlesque (2010)

Tür: Drama, Müzik, Müzikal, Romantik
Yönetmen: Steve Antin
Oyuncular: Cher, Christina Aguilera, Eric Dane, Cam Gigandet
Süre: 119 dk

Cher ve Christina Aguilera’nın başından geçenler konu ediniliyor.  Los Angeles’a taşınan ve ünlü bir dansçı tarafından yönetilen neo-burlesque klübünde işe giren küçük bir kasaba kızı hakkındaki film, 2010 yılında gösterime girdi. Gösterişli müzik filmi dikkat çekici. Eleştirmenlerin karışık eleştirilerine ve genellikle olumlu kullanıcı incelemelerine rağmen, film Altın Küre kazanmayı başardı.

The Danish Girl (2015)

Tür: Biyografi, Drama, Romantik
Yönetmen: Tom Hooper
Oyuncular: Alicia Vikander, Eddie Redmayne, Tusse Silberg, Adrian Schiller
Süre: 119 dk

Danimarkalı sanatçılar Lili Elbe ve Gerda Wegener hakkındaki bu biopik neredeyse beş yıl önce piyasaya çıktı. Çıktığı dönemde çığır açıcı olarak kabul edildi. Oscar kazanan film, ikisi arasındaki aşk hikayesiyle ilgili. Aama belki de daha fazlasını sunuyor. Lili’nin transseksüel olarak ortaya çıktığı zaman evliliklerinin nasıl değiştiğini de araştırıyor. Son zamanlarda Netflix’in Deprem Kuşu’nda rol alan Alicia Vikander ve Eddie Redmayne, film boyunca muhteşem performanslar sergiliyor.

Sihirbazlar (Sezon 4)

Tür: Drama, Fantezi, Gizem
Oyuncular: Jason Ralph, Stella Maeve, Hale Appleman, Arjun Gupta

Yeni eklenenlerin sonuncusu Syfy’li Büyücüler. Dizi belki de Syfy’de yayınlanan en iyi gösterilerden biri. Aynı zamanda en iyi bilim kurgu gösterilerinden birine dönüştü. Daha önce seriyi görmediyseniz, öğrencilerin sihirli yeteneklerini kullandıkları bir akademi hakkında olduğunu bilmeniz yeterli.


Netflix’te 16 Aralık İçin Yeni Yayınlananların Tam Listesi

Bugün Eklenen 3 Yeni Film

  • Burlesque (2010)
  • Dakka (2018)
  • The Danish Girl (2015)

1 Yeni TV Dizisi Bugün Eklendi

  • Sihirbazlar (Sezon 4)

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.