Kipo ve Mucize Yaratıklar Çağı 1. sezon incelemesi

10.01.2020
523
A+
A-

Kipo ve Mucize Yaratıklar Çağı 1. sezon ile Netflix’e geliyor. İşte Kipo ve Mucize Yaratıklar Çağı ile ilgili tüm detaylar.

Dreamworks, yepyeni Netflix Orijinal çocuk serisi Kipo ve Mucize Yaratıklar Çağı’nı Netflix’e yayınlamak üzere. İşte ilk bakış ve dizi hakkında bilmeniz gereken her şey.

Bildiğiniz gibi, Netflix’in artık Dreamworks TV içeriği için büyük bir kataloğu var. 2013’e kadar uzanan stüdyo, Talad of Arcadia serisi, Dragons, Voltron: Legendary Defender gibi Netflix serisinin yanı sıra She-Ra ve Princesses of Power gibi güncel dizileri de yarattı.

Dreamworks’ün çoğu başlığı, malzemeleri için mevcut iyi bilinen IP’yi kullandı ve KiKipo ve Mucize Yaratıklar Çağı son dönemlerin en gözde yapımlarından birisi haline geldi.

Kipo ve Mucize Yaratıklar Çağı 1. sezon ne zaman başlıyor?

10 bölümden oluşan Kipo ve Mucize Yaratıklar Çağı, 14 Ocak 2020’de küresel olarak Netflix’te yayınlanmaya başlayacak. Konuyla ilgili ilk detaylardan birisi Sterlin K Brown’dan geldi. Dizide Kipo’nun babası Lio Oak’ın seslendiren Sterling K Brown, ​​Twitter hesabından ilk paylaşımı yaptı.

Kipo’ya bilim ve müzikle ilgili her şeye olan coşkusunu aktaran sevgi dolu bir baba olan Lio ile tanışın. Kipo ve Mucize Yaratıklar Çağı 14 Ocak’ta @Netflix’e geliyor.

Sterling K Brown

Kipo ve Mucize Yaratıklar Çağı konusu ne?

Dizi , dünyanın bir kıyamet sonrasını konu alıyor. Kipo ve Mucize Yaratıklar Çağı’nda genç bir kızın dünyayı büyüten ve zekası gelişen hayvanlarla birlikte yaşam savaşı anlatılıyor.

Dizi, Netflix’e gelen yeni Dreamworks TV dizisinin sonuncu yapımlarından birisi olacak. Dreamworks, Hulu ile yeni içerikler üretmek için anlaşma sağladı. Ancak, dünyanın dört bir yanındaki Netflix izleyicileri gelecekte Rhyme Time Town, Gabby’nin Dollhouse ve Jurassic Park: Camp Cretaceous gibi şeyleri bekliyor.

Kipo ve Mucize Yaratıklar Çağı oyuncu kadrosu

Dizinin iki ana yazarı Bill Wolkoff ve Radford Sechrist. Wolkoff daha çok ABC’nin yedi mevsim süren (ve hala çoğu bölgede Netflix’te yayında) Once Upon A Time dizisiyle tanınırken, Sechrist, 2010 yapımı Megamind’inde ve Dreamworks’te çalışmış birisi olaran tanınır. Dizinin oyuncu kadrosu ise şöyle;

Kipo’yu Karen Fukuhara seslendirecek.

Disney Phineas ve Ferb’deki vokal yetenekleriyle tanınan Mandu’yu Dee Bradley Baker seslendirecek.

Marvel’in Black Panther filminde rol alan Sterling K. Brown (daha önce bahsedilmişti) Lio Oak’ı seslendirecek.

Lea DeLaria, Molly Yarnchopper’ı seslendirecek.

Ian Harding, John Hodgman, Gray Griffin, Deon Cole, Matt Lowe, Scott Porter ve Dan Stevens gibi diğer tanınmış ses sanatçıları da kadroda yer alıyor.

Kipo ve Mucize Yaratıklar Çağı 2. sezon ne zaman yayınlanacak?

Kipo ve Mucize Yaratıklar Çağı 2. sezon resmi olarak açıklanmadı. Ancak Dreamworks TV tarafından üretilen tüm Netflix Original serilerinde olduğu gibi bu yapımın da 2. sezonu bekleniyor.

Netflix resmi sayfası için tıklayın.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.