Kadın Dizisi Yayına Devam Edecek Mi?

04.11.2019
74
A+
A-

Büyük bir popülerlik kazanmış olmasına rağmen son dönemlerde düşüşe geçen Kadın Dizisi Yayına Devam Edecek Mi? işte diziyle ilgili son yaşananlar.

Kadın Dizisi Yayına Devam Edecek Mi? Son Yaşananlar!

Ekranların sevilen dizilerinden birisi olan Kadın dizisinde özellikle son dönemlerde yaşananlar final iddialarını da beraberinde getirdi. FOX TV’de yayınlanan ve Salı akşamları ekrana gelen dizide, Özge Özpirinçci, Caner Cindoruk ve Bennu Yıldırımlar gibi iddialı isimler yer alıyordu. Fakat böylesine güçlü kadro olmasına rağmen Bennu Yıldırımlar ve Caner Cindoruk diziden ayrıldı. Sadece tek başrol oyuncusu ile yayın hayatına devam eden dizinin tek Özge özpirinçci ile devam edemeyeceği yönünde genel düşünceler hakim olurken, dizinin final yapacağını iddiaları da sürekli gündeme gelmeye başladı.

Dizi İçin Final İddiaları Güçleniyor

Konu ile ilgili Özge Özpirinçci tarafından yapılan açıklamalar özellikle dizinin neden devam ettiğine dair önemli veriler sunuldu. Öyle ki dizinin ağır bir şekilde dram işlemesi, sorunsuz bir şekilde yayın hayatına devam etmesini ve aynı zamanda yüksek reyting almasını sağlamış durumda. Fakat iki önemli başrol oyuncusunun da diziden ayrılması ile birlikte mevcut dramın da diziyi kurtarmayacağı yönünde ciddi görüşler hakim. Zira TV yazarları tarafından yapılan açıklamalarda da dizinin kısa süre içerisinde yayın hayatına son verebileceği söyleniyor.

Güçlü Rakip Son Olabilir!

Salı akşamları özellikle diğer kanallar tarafından iddialı bir dizinin getirilmesi halinde reytinglerde yaşanacak küçük bir düşüş dahi dizi için son bir nokta olabilir. Kadın dizisi yayın devam edecek mi noktasında son yaşananlar bu şekilde.

Diğer dizi haberleri için tıklayınız.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.