Jet Sosyete 3. Sezon Bölümleri Nerede Yayınlanıyor?

23.10.2019
166
A+
A-

Jet Sosyete 3. sezon bölümleri yayınlanmaya başlanırken özellikle dizinin takipçileri Jet Sosyete 3 sezon bölümlerinin nerede yayınlandığını merak etmeye başladı. Dizi televizyonda yayınlanmadığı için sürekli gündeme gelen haberleri nedeniyle en çok aranan konuların başında Jet Sosyete 3. sezon bölümleri nerede yayınlanıyor yer aldı.

İnternette Jet Sosyete 3. Sezon Bölümleri Nerede Yayınlanıyor?

Geçtiğimiz sezon itibarı ile televizyona veda eden Jet Sosyete için özellikle Gürsel Bilsel tarafından yapılan açıklamalar sonrasında internet üzerinden yayınlanacağı belirtilmişti. 3. sezonun başlaması ile birlikte PuHu TV üzerinden yayınlanmaya başlanan Jet Sosyete, bu nedenle kişilerin diziyi internet üzerinden takip etmesini zorunlu hale getirdi. İlk bölüm olması nedeniyle özel konuk oyuncuların yer aldığı dizide ilk bölümde Özkan Uğur Mahir İpek ve Gülay Avşar gibi önemli oyuncular yer aldı. 

Jet Sosyete 3 Sezon Oyuncuları Kimler?

Dizinin 3. sezonu itibari ile oyuncu kadrosu ise şöyle; Cengiz Bozkurt, Derya Karadaş, Gülse Birsel, Hasibe Eren, Sarp Apak, Şahin Irmak, Enis Arıkan, Ayşenil Şamlıoğlu, Tuğba Çom, Deniz Cengiz, Ecem Uzun, Emre Taştekin.

Jet Sosyete 3. sezon konuk oyuncu
Jet Sosyete 3. sezon konuk oyuncu

Jet Sosyete 3. Sezon Ne Zaman?

Maksimum 60 dakikalık olacak yeni bölümler bundan sonra her cuma PuHu TV de olacak. Jet sosyete 3. sezon 1. bölüm ise Cuma günü itibari ile ekranlara geldi. 

Jet Sosyete 3. sezon yeni bölümlerini ücretsiz olarak PuHu TV üzerinden izlemek mümkün.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.