Frozen II Yapımcıları Motivasyon İçin Yavru Köpekleri Kullanıyor

12.11.2019
61
A+
A-

Frozen II filminin yetişebilmesi adına set arkasında yoğun bir çalışma gerçekleştiriliyor. Son olarak yapımcılar motivasyon için yavru köpekleri sete getirdi.

İster canlı aksiyon dolu bir gişe rekorları kıran, ister küçük bir bağımsız ya da hareketli bir aile filmi olsun, film çekmek zor bir iştir. Filmin son dakikalarına ulaşmak ve filmi sinema salonlarına sokmak için uzun saatler boyunca sınırlı kaynaklara sahip çok sayıda insanın çalışması gerekir. Disney’in merakla beklenen animasyonunn devamı Frozen II için de bu süreç aynı şekilde devam ediyor. Yapımcılar son teslim tarihlerine yetişmek adına sihirli bir yol buldular: yavru köpekler!.

Frozen II Çalışmaları Sürüyor

Sterling K. Brown, Frozen II’nin sonuna yaklaştığını ve baskı işleminin bitmesi ile birlikte sette motivasyonun sağlanması için evcil hayvanların sete getirildiğini açıkladı. Garip gözükse de Sterling K. Brown’un bahsettiği Walt Disney Animasyon Stüdyolarında çalışanların atmosferini sürdürmek için çaba sarf ediliyor. Frozen II , prodüksiyonun sonuna doğru ilerlerken oyuncular ses çalışmalarında dahi çok fazla zaman harcıyorlardı ve animatörler de aynı şekilde saatlerini harcadı. Yavru köpekler ise iş başında kalan ve zorlu günler geçiren oyunculara neşe getirmesi adına setteki yerlerini aldı.

Yavru köpek fikri, insanlara mola vermenin ve köpek yavrusunu sevmenin mutluluğunu yaşamak adına güzel bir yol gibi görünüyor. Bazen zorlu bir projenin ortasındayken, bitkin hissedebilirsin. Ancak bazen tüm yapmanız gereken, ilerlemenize yardımcı olmak için biraz güçlendirmedir. Stres atma yöntemleri arasında yavru ve sevimli bir köpeğin etkisi ise oldukça fazladır.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.