Daybreak 2. sezon iptal mi edildi?

17.12.2019
663
A+
A-

Daybreak 2. sezon iptal mi edildi konuları konuşulurken, Netflix‘in “ Daybreak ”’i ikinci sezonunu iptal ettiği açıklandı. Kurucu ortak Aron Coleite, haberi Pazartesi gecesi paylaştığı bir tweet’te açıkladı.

Daybreak 2. sezon iptal mi edildi? İşte Son Gelişmeler

“Geçen hafta Daybreak’in ikinci bir sezon için geri dönmeyeceğini öğrendim. Hazırlanan bir bildiriyi sizinle daha önce paylaşamadığımız için üzgünüz.” diyen ünlü isim, “Hiç bir şey , bu yolculuğun daha fazlasını sizinle paylaşamayacağımız kadar kalbimizi kırmıyor” diyerek sözlerine devam etti. “Ama bu kadarını getirdiği için minnettarız.” diyen Aron Coleite sözlerini bu şekilde noktaladı.

Kara komedi macerası serisinde Colin Ford, Alyvia Alyn Lind, Sophie Simnett, Austin Crute, Cody Kearsley, Jeanté Godlock, Gregory Kasyan, Krysta Rodriguez ve Matthew Broderick rol aldı. Kıyamet sonrası Glendale’de hayatta kalmak için mücadele eden bir grup lise öğrencisi de bu oyunculara eşlik etti. Calif Brad Peyton diziyi Coleite ile birlikte yarattı. Parite Jeff Fierson ile birlikte yönetici yapımcı olarak dizide görev yapmıştı. Seriyi Michael J. Malone ve Bruce Dunn yazdı.

Daybreak Hakkında

“Daybreak”, Brian Ralph’in aynı adlı çizgi roman serisine dayanıyor. 24 Ekim 2019’da Netflix’te yayınlanmıştı. 

Daybreak 1. sezonu izlemek isteyenler buraya bakabilir.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.