Bu Ben Miyim Başvuru Formu Ve Katılımcı Olma Şansı

Bu Ben Miyim? Başvuru Formu

Bu Ben Miyim? Başvuru Formu

TLC’de yayınlanan Bu Ben Miyim başvuru formu ile yeni yüzlerini arıyor. Fazla kilo problemi, vücudunda memnun olmadığı yerleri olan kişilere yönelik hazırlanan programa başvuru yaparak katılım şansı elde edilebiliyor.

Bu Ben Miyim Başvuru Formu Nasıl Doldurulur?

Her çarşamba akşamları TLC’de ekranlara gelen program yabancı versiyonu olarak uzun yıllardan beri yayınlanan Ağır Yaşamlar ile benzerlik gösteriyor. Doktor B’nin başrolde olduğu programda, kişiler yaşadıkları sağlık problemlerinde estetik ve benzer lazer yöntemlerle çözüm bulabiliyor. Yıllardan beri yapılan farklı ve yanlış tedaviler sonrasında istediği görünüme bir türlü kavuşamayan kişilerin programı olan Bu Ben Miyim? için TLC resmi internet sitesi üzerinden başvuru imkanı sağlanıyor.

Bu Ben Miyim programı başvuru için tıklayınız.

Formda en çok dikkat çeken detay şöyle; 

Estetik cerrahi ya da medikal uygulamalar sonrasında istediğiniz görüntüyü elde edemediniz mi, “estetik mağduru” ​ olduğunuzu mu düşünüyorsunuz? Ya da dış görünümünüzle ilgili yıllarca sosyal baskı mı gördünüz? “Özgüvenimi kaybettim, aynalara küstüm” diyorsanız bize ulaşın. ​​Çok yakında çekimlerine başlayacağımız​ projemizde sesiniz olalım, sizi yeniden kendinizle ve hayatla barıştıralım.

Bu Ben Miyim Ne Zaman Yayınlanıyor?

Programı izlemek isteyenler ise her Çarşamba 22.30 itibari ile TLC’yi takip edebilir. 

Formda kişilerin hayat hikayesi ve fotoğrafları isteniyor. Bununla birlikte TV’ye çıkıp çıkmama isteği soruluyor. Başvurular arasından yapılacak incelemeler ile aranan kişi olma fırsatı elde edilebilir. 

Bırak Ben Yapayım Başvuru Formu için ise buraya tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir