Bırak Ben Yapayım Başvuru Formu

24.10.2019
187
A+
A-

Bırak Ben Yapayım Başvuru Formu için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

BAŞVURU FORMU İÇİN TIKLAYINIZ

TLC’de yeni başlayacak program Bırak Ben Yapayım için başvuru formu yayınlandı. Çiftler yeni başlayacak programa  başvurularını yapabilir.

Bırak Ben Yapayım Başvuru Formu Nasıl Doldurulur?

Bırak Ben Yapayım için form doldurmak isteyen çiftlerin, TLC Türkiye resmi site üzerinden işlem yapması gerekir. İlgili sayfaya giriş yaptıktan sonra erişilecek formun eksiksiz bir şekilde doldurulması, yarışmaya katılım şansı elde etmek için yeterli.

Başvuru formunda, kişiler kendisi ile birlikte yarışmaya katılacak bir kişiyi daha belirtmek zorunda. Bu nedenle çiftler ya da aynı ev içerisindeki kardeşler de yarışmaya katılım sağlayabilir. Yarışmaya katılım şansını arttırmak isteyenlerin ise özellikle formdaki şu alanları eksiksiz bir şekilde doldurması öneriliyor;

  • Kısaca kendinizden bahsedin. *
  • İlgi alanlarınız nelerdir? *
  • Beğendiğiniz TV programları/diziler nelerdir? *
  • Daha önce herhangi bir TV programına katıldınız mı? Evetse hangisi? (Kazandığınız bir ödül ya da derece olduysa yazınız.) *
  • Programa neden katılmak istiyorsunuz? *

Bırak Ben Yapayım Programı Ne Zaman Başlıyor?

TLC’de yayınlanacak olan Bırak Ben Yapayım programı Ekim ayı itibari ile çekimlerine başladı. Bu süre içerisinde yeni başvurular ile birlikte ön çekimlerin yapılacağı program, Ekim- Kasım itibari ile yayın hayatına başlayacak. 

Bırak Ben Yapayım Programı Konusu Ne?

Evini yenilemek isteyenler için alternatif programlardan birisi olacak Bırak Ben Yapayım, Hakan Kütahya eşliğinde yeni bir dönem başlatıyor. Üstelik bu programda yarışmacılar da yarışmaya dahil olacak ve evdeki tadilat işlerine yardım edecek. 

Bırak Ben Yapayım Program Sunucusu Hakan Kütahya Kimdir?

1981 yılında doğan Hakan Kütahya, İstanbullu. Mimarlık üzerin eğitim alan Hakan Kütahya, Doğu Akdeniz Üniversitesi (DAÜ) Mimarlık Fakültesi, İç Mimarlık Bölümü mezunu. TLC’de başlayan yeni programı ile birlikte merak edilen ve Hakan Kütahya kimdir şeklinde aramalar yapılan mimar, becerilerini ekranda konuşturacak.

Hayatı boyunca farklı alanlarda çalışan mimar, şantiye şefliği, fotoğrafçılık ve mimarlık alanlarında kendini geliştirdi.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.