Azize Dizisi Yeni Bölüm Fragmanı

05.11.2019
65
A+
A-

Azize Dizisi Yeni Bölüm Fragmanı yayınlandı. Yayın hayatı boyunca dizi için yayınlanan tüm fragmanları bu içerik altında kolayca bulabilir, istediğiniz zaman dizinin konusu, hikayesi, bölümlerinde yaşananları inceleyebilirsiniz.

Azize Dizisi Konusu

Azize dizisi konusu ile etkileyecek. Aşk ve intikam Azize dizi konusu olarak dikkat çekerken mafya, zenginlik ve tüm bunların arasındaki aşk izleyenlere aktarılacak. Hikaye ise genel olarak şöyle;

Mafya tarafından ailesi dağıtılan ve yaşama tutunmaya çalışan Melek (Azize) hayatı boyunca kardeşi Yiğit’e kol kanat gererek onun için yaşamış biridir. Tüm yaşadığı acıları ve kötü olayları geride bırakan ve kardeşi ile birlikte yeni bir hayat kuran Azize, her şeyi unutmaya çalışsa da kötü geçmişinden kurtulamaz. Alpanlar (mafya) Azize’yi yeni hayatında da bırakmaz. Bu seferki hedefleri ise kardeşidir. Bu kötü olaylar sonrasında intikam yemini eden Azize, bu yolda canını dahi göze alır.

Azize bu zorlu yaşamda karşısına çıkan aşk ile birlikte bocalar. Üstelik aşık olan kişi de Alpanlar’ın geleceği olarak görülen Kartal’dır. Başta Azize intikam nedeniyle uzak durmaya çalışsa da Kartal’ı tanıdıkça, onun farklı olduğunu fark eder.

Azize, kardeşine verdiği sözü unutmazken kalbine söz geçirmeye çalışacak.  Aşk mı? Yoksa İntikam mı?

Azize Dizisi Oyuncuları

Azize dizisi oyuncuları ise şöyle; Buğra Gülsoy, Hande Erçel, Duygu Sarışın, Mustafa Yıldıran, Çetin Sarıkartal, Selen Öztürk, Başak Daşman, Tugay Mercan, Mustafa Avkıran, Orhan Kılıç, Cenk Kangöz, Serkan Altıntaş, Asuman Çakır, Ceylan Batı, Zeynep Kızıltan, Efekan Can, Taha Baran Özbek, Ufuk Şen ve Galip Erdal. Süreç Film tarafından yapılan vimde yönetmen Volkan Kocatürk senaristler ise Emre Özdür, Başar Başaran ve Meryem Gültabak.

Azize Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

Azize dizisi 19 Kasım Salı akşamı saat 20.00’da Kanal D’de yayın hayatına başlayacak.

Azize Dizisi Müziği ve Azize Dizi Şarkısı

Şu ana kadar fragman dışında dizi müziği ve şarkılarıyla ilgili herhangi bir detay paylaşılmadı.

Kadın Dizisi Yayına Devam Edecek Mi?

Azize Dizisi Karakterleri

Azize dizisi karakterleri olarak Melek ve Kartal ön planda. İki başrol oyuncusu tarafından canlandırılan bu karakterler dizinin genel kurgusunu oluşturuyor. Melek’in kardeşi Yiğit ise dizide dikkat çekecek bir diğer oyuncu olacak.

Azize Dizisi Instagram

Azize Dizisi Instagram için official hesap da mevcut. https://www.instagram.com/azizediziofficial/ üzerinden erişilebilen hesapta, dizi ile ilgili kamera arkası görüntüleri ve çok özel fotoğraflar da paylaşılıyor.

Azize Dizisi Fotoğrafları Kamera Arkası

Azize Dizisi Afişleri

Azize dizi afişi
Azize dizi afişi

Azize Dizisi Yeni Bölüm Fragmanı

Azize Dizisi 1. Bölüm Fragmanı

Güncellenen son tarih: 05.11.2019

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.