Aralık 2019’da Netflix’e Gelecek 9 Film

26.11.2019
488
A+
A-

Aralık 2019’da Netflix‘e Gelecek 9 Harika Film ile 2019’u harika bir şekilde kapatabilirsiniz.

2019’daki yeni Netflix içeriğinin son ayı. Gelecek ay, yeni film ve diziler her ay olduğu gibi yine Netflix’te sahne alacak. Gelecek ay başka neler olacağını merak ediyorsanız, Aralık 2019’daki eklemelerin tam listesine göz atabilirsiniz.

Aralık 2019’da Netflix’e Gelecek 9 Film

Austin Powers Üçlemesi
Austin Powers Üçlemesi

Austin Powers Üçlemesi

Austin Powers Üçlemesi uzun yıllardan beri dikkat çeken yapımlardan. Dürüst olmak gerekirse bu ilk giriş, hem bir film hem de sosyal olarak kabul edilebilir. Ancak ne olursa olsun, Dr. Evil her zaman en komik kötü karakterlerden birisi olmaya devam ediyor.

Malcolm X
Malcolm X

Malcolm X

Denzel Washington, yaşam boyu mücadelesini ve ırk eşitliğine dair yaşadığı sorunlarının anlatıldığı filmde, Sivil Hakların öncüsü olarak karşımıza çıkıyor. Eğer film izlemek için hazırsanız, Malcolm X kaçırılmaması gereken bir deneyim sunuyor.

It Comes At Night
It Comes At Night

It Comes At Night

Yazar / yönetmen Trey Edward Shults, bu yılki ödül sezonunda liderliği aldığı aile dramı Waves ile kendisine iyi bir isim yaptı. Özellikle de korku gecesi geçirmek isteyenler için It Comes At Night ilk olarak değerlendirilmesi gerekenlerden. Film dışarıdan daha basit ve korkutucu gibi görünse de ailesini viral salgınından korumaya çalışan bir babanın dramı ekranlara taşınıyor. Bu film sizi korkutuyor olsun veya olmasın, kesinlikle sizi rahatsız edecek.

Kanunsuz - Lawless
Kanunsuz – Lawless

Kanunsuz – Lawless

The Peanut Butter Falcon ve Honey Boy’daki oyunculuğu ile eleştiriler alan Shia LaBeouf Lawless ile karşımızda. The World of the Wettest’in tarihi romanı üzerine kurulu filmde yönetmen John Hillcoat. Film, Güney yasağı içinde kaçakçılık yapan kardeşler Bondurant ailesine odaklanıyor. LaBeouf ve Tom Hardy filmin dikkat çeken isimleri arasında.

Altın Göz - Goldeneye
Altın Göz – Goldeneye

Altın Göz – Goldeneye

İyi bir Bond filmi mi izlemek istiyorsunuz? Goldeneye hakkında çok fazla söynelencek bir şey yok. Serinin en iyilerinden birisi olan filmde Sean Bean’in yer aldığı tek James Bond filmi.

Yarın Asla Ölmez - Tomorrow Never Dies
Yarın Asla Ölmez – Tomorrow Never Dies

Yarın Asla Ölmez – Tomorrow Never Dies

Efsana filmlerden birisi olan Tomorrow Never Dies, izlenmesi gereken klasiklerden birisi. Aralık ayında Netflix’in en dikkat çeken yapımlarından birisi olabilir.

Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı 2
Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı 2

Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı 2

Özellikle tatilde çocuklarınız için izleyebilecek bir şeyler arıyorsanız The Secret The Life of 2 ya da Türkçe çevirisi ile Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı 2 ilk olarak izlenecekler arasında. Max, Duke ve arkadaşlarının devam eden maceraları Aralık ayında Netflix’te olacak.

Aralık 2019’da Netflix’e Gelecek 9 Film bu şekilde. Sizin bu konuda önerileriniz varsa, Aralık 2019’da Netflix’e Gelecek 9 Film başlığına katkıda bulunabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.