AJ and the Queen Netflix incelemesi

19.01.2020
387
A+
A-

AJ and the Queen Netflix platformunda ilk sezonuyla resmen yayınlandı. İşte diziye dair detaylar.

Uzun zamandır beklenen AJ and the Queen Netflix dizilerine eklendi. Orijinal dizinin, dünyanın dört bir yanında Netflix üzerinden yayınlanacağı açıklandı. Bu nedenle dizi yüksek izlenme oranlarına ulaşabilir. Yayın alanı geniş olduğu gibi AJ and the Queen Türkiye’de de izlenebilir durumda.

AJ and the Queen Netflix Dizinde Neler Anlatılacak?

AJ and the Queen , RuPaul ve Michael Patrick King tarafından yazılanyeni bir Netflix Orijinal komedi dizisi. Dünyanın en ünlü travestisini anlatan hikaye, dikkat çekici. Diziyi Warner Bros ile birlikte MPK Productions üstlendi. Ancak RuPaul ve Michael Patrick King, AJ and the Queen hikayesini yazdı. RuPaul’un popülaritesi son yıllarda astronomik seviyelere ulaştı. Tüm bunlar AJ and the Queen için izlenmeyi arttıracak önemli detaylar.

AJ and the Queen Konusu Ne?

Kendi kulübünü kurmak için 100 bin dolar kazanan Ruby Red, erkek arkadaşına parayı çaldırır. Erkek arkadaşı kaçtıktan sonra ise onu bulamaz ve parasız kalır. Para biriktirmeye yeniden başlar. Bu sefer hedefinde ise Amerika’daki farklı kulüpler vardır. Yolculuğunda ise ona sürpriz birisi katılacaktır.

AJ and the Queen 1. sezon Netflix’te

AJ and the Queen resmen Netflix’te yayınlanmış durumda. Dizi için Netflix’in yaptığı açıklama ise şöyle;

Külüstür bir karavanla ülkeyi boydan boya gezen drag queen Ruby Red, 10 yaşındaki sivri dilli davetsiz yolcu AJ ile beklenmedik bir ikili oluşturur.

https://www.netflix.com/tr/title/80237329

Hemen tıkla, AJ and the Queen Netflix izle!

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.