A Beautiful Day in the Neighborhood Fragmanı Yayınlandı

13.11.2019
57
A+
A-

A Beautiful Day in the Neighborhood fragmanı yayınlandı. İşte fragman ve film hakkında detaylar.

Sony Pictures, son dönemlerde çok fazla örneğini görmediğimiz biyografik drama olan A Beautiful Day in the Neighborhood için süreci resmen başlattı. Tom Hanks’in Mr. Rogers’ı oynadığı A Beautiful Day in the Neighborhood fragmanıyla da oldukça dikkat çekiyor.

Filmin IMDB sayfası için tıklayın.

İşte A Beautiful Day in the Neighborhood Konusu Ne?

A Beautiful Day in the Neighborhood, sevgili Fred Rogers ve alaycı gazeteci Tom Junod arasında gelişen gerçek hayattaki dostluğun hikayesini anlatıyor. Filmde, sinirli gazetecinin basit bir yazma görevini küçümseyici bir şekilde kabul ettiğiyle başlarken oldukça dikkat çeken ve kalpleri ısıtan bir hikayeyi anlatıyor. 2013’te Hanks’ın başrol oynadığı, Saving Mr. Banks ile yakaladığı drama sıcaklığının A Beautiful Day in the Neighborhood ile birlikte yenilenmesi bekleniyor.

Film, başrolde Tom Hanks olması nedeniyle büyük bir beklenti yaratmış durumda. Vizyon tarihinin de çok yakın olması filmin kısa sürede yüksek izlenme oranlarına ulaşmasını sağlayabilir.

A Beautiful Day in the Neighborhood Kamera Arkasında Kimler Var?

Senaryo, Micah Fitzerman-Blue ve Noah Harpster (Şeffaf, Güzel Harabeler) tarafından yazıldı. ve film Marielle Heller tarafından yönetilmektedir.

Film 22 Kasım’da vizyonda olacak.

İşte A Beautiful Day in the Neighborhood Fragmanı;

Film Fragmanı

Öneri: Netflix’e Kasım 2019’da Hangi Yapımlar Geliyor ve Ayrılıyor?

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.